O firmie

Pestrol

Wspieramy Polskich rolników od 2007 roku

Firma PESTROL prowadzi działalność od 2007 roku w miejscowości Cekcyn w województwie Kujawsko – Pomorskim.

Posiadamy ogromne doświadczenie w sprzedaży używanego sprzętu i dobrze znamy potrzeby Polskich rolników, o renomie naszej firmy świadczą setki zadowolonych klientów, którzy często do nas wracają. Działalność naszej firmy opiera się głównie na imporcie i sprzedaży ciągników oraz maszyn towarzyszących z zachodniej europy. Oferujemy także ciągniki i maszyny na wynajem a także serwis sprzętu rolniczego.

Sprzedajemy głównie sprzęt używany, choć posiadamy w ofercie również nowe maszyny.

Sprowadzany sprzęt jest sprawdzany i w razie potrzeby naprawiany. Przed zakupem klient jest informowany o wszelkich dokonanych naprawach. W naszej ofercie znaleźć można m. in. ciągniki rolnicze , ładowarki teleskopowe, kombajny oraz inne maszyny rolnicze a także budowlane i komunalne. Największy wybór używanych ciągników w regionie.

Przy firmie prowadzimy gospodarstwo rolne, na terenie którego umożliwiamy Klientom testowanie urządzeń. Dzięki temu, że sami jesteśmy rolnikami, doskonale znamy problemy z jakimi borykają się Polscy gospodarze. Dokładamy wszelkich starań aby oferowany przez nas sprzęt ułatwiał pracę rolnikowi i całkowicie spełniał jego oczekiwania.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu!

Najczęstsze pytania

Pestrol w skrócie

W firmie Pestrol doskonale rozumiemy, że handel maszynami rolniczymi to wyzwanie zarówno dla kupujących, jak i sprzedających.Proces zakupu i sprzedaży jest szybki, łatwy i bezpieczny.
Nasza firma posiada 25 letnie doświadczenie oraz rodzinną tradycję. Sami jesteśmy rolnikami i dumnie wspieramy innych rolników na całym świecie.

Większość maszyn jest poddana serwisowi oraz przeglądom przed sprzedażą. Stoją za nami setki zadowolonych klientów.

Tak. Wypełnij formularz w zakładce sprzedaj maszynę. Skontaktujemy się z Tobą.

Oczywiście zajmujemy się organizacją transportu dla wszystkich maszyn, które posiadamy w ofercie.

Klienci o pestrol

Opinie naszych klientów

5 na 5 gwiazdek na podstawie 87 ocen

Współpraca z tą firmą przekroczyła moje oczekiwania. Oferują konkurencyjne ceny, a ich podejście do klienta jest naprawdę przyjazne. Kupiłem ciągnik, który działa doskonale. Firma dostarczyła szybko i bezproblemowo. Polecam z czystym sumieniem!

Portrait of confident farmer on field
Michał Lewandowski Klient

Firma dostarczyła nam kombajn rolniczy w krótkim czasie i w doskonałym stanie. Jakość obsługi klienta była imponująca, a personel był bardzo pomocny w wyborze odpowiedniego modelu dostosowanego do naszych potrzeb. Bez wątpienia będziemy kontynuować współpracę z tą firmą.

Smiling farmer standing at a field
Piotr Szymański Klient

Firma specjalizująca się w sprzedaży maszyn rolniczych zasługuje na pochwałę. Moje doświadczenie z zakupem ciągnika było bardzo pozytywne. Otrzymałem pomoc w doborze odpowiedniego modelu, a cała procedura zakupowa była klarowna i bezproblemowa. Gorąco polecam!

Organic female farmer holding box full of fresh produce on her farm. Happy young woman smiling at
Małgorzata Kaczmarek Klient

Firma nie tylko sprzedaje maszyny rolnicze, ale także oferuje kompleksowe wsparcie. Dzięki ich profesjonalizmowi i elastycznemu podejściu, udało mi się znaleźć idealne rozwiązanie dla mojego gospodarstwa. Bardzo satysfakcjonująca współpraca.

man standing on garden during daytime
Grzegorz Nowicki Klient

Dlaczego nasza firma

Doświadczenie w sprzedaży używanych maszyn rolniczych

Doradztwo w zakresie maszyn rolniczych

Nasz zespół doradczy dedykowany jest temu, aby pomóc naszym klientom w maksymalizacji potencjału ich sprzętu rolniczego.

Serwis maszyn i przeglądy przed sprzedażą

Nasze podejście opiera się na dbałości o niezawodność i bezpieczeństwo maszyn, zapewniając klientom pewność, że ich sprzęt rolniczy działa w optymalnym stanie.

Dostarczamy do rolników na terenie całego świata

Nasze maszyny rolnicze trafiają do klientów w różnych regionach europy i reszty świata. Posiadamy bezpieczny i pewny transport niezależnie od lokalizacji.

Lat doświadczenia
0 +
Sprzedanych maszyn
0 +
Maszyn na placu
0 +